Praktyczny poradnik dla rodziców. Dzielimy się z Wami ekspercką wiedzą na rozmaite tematy związane z dziecięcym obuwiem i prawidłowym rozwojem dziecięcej stopy. Podpowiemy, jakie buty dobrać na różne okazje i jak dobrze dopasować fason do delikatnej dziecięcej stopy, aby mogła czuć się wygodnie i bezpiecznie. Porozmawiamy o tym, jak uniknąć kontuzji i jak zapobiegać wadom postawy. Odpowiemy też na Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące mody dla maluchów.

stópki-dziecka

Buciki do nauki chodzenia

Pierwsze spojrzenie, pierwszy uśmiech, samodzielne siadanie, pierwsze słowa i w końcu pierwsze kroki. W ciągu roku od urodzenia mały człowiek, a wraz z nim jego rodzice, przeżywa wiele pierwszych razów. Do zadań rodzica należy dbanie o dziecko na każdym etapie jego życia, w tym także wybór odpowiedniego obuwia, które w pierwszych latach życia dziecka ukształtuje […]

sandalki

LETNIE SANDAŁKI. NA CO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Coraz ładniejsza pogoda za oknem sprawia, że dzieci chętnie zamieniają zabudowane trampki i tenisówki, na lekkie i wygodne sandałki. Mnogość kolorów i wzorów dostępnych na rynku, sprawia, że każde dziecko znajdzie swoje ulubione buty. Na co zwrócić uwagę podczas kupowania letniego obuwia?


© 2021 Najnowsze trendy i kolekcje
Wszelkie prawa zastrzeżone.